Windows Phone 8 Özellikleri Fiyatı Ne Zaman Çıkacak?Akıllı telefon piyasasında öncülüğünü korumaya devam eden Apple’ın en büyük rakibi windows bu alanda da rekabete girmiş bulunuyor Widows’un bu alandaki ürünü ise Windows phone modellier… Windows phone 8 üreticinin son model akıllı telefonu olarak piyasaya çıkaracağı ürünü olarak biliniyor. Bu alanda rakipleri ile arasında hayli mesafe bulunan Microsoft akıllı telefon piyasasında adından söz ettirmek içi Windows phone apollo ile geri dönüyor. Windows phone 8 nasıl olacak detayları sızmaya başladı. Windows phone detayları ile ilgili ilk bilgi sızıntıları telefonun rakipleri ile arayı kapatmak için büyük titizlikle tasarlandığını gösteriyor. Windows phone apollo özellikleri üreticinin bu piyasadaki varlığını genişletmek amacı ile son derece ciddi bir biçimde geliştirilmeye devam ediliyor. Windows phone fiyatı ile ilgili ise henüz bir bilgi edinmek mümkün değil. Windows phone ne zaman çıkacak soruları da cevapsız kalmaya devam ediyor. Zira bu üründe önce üreticini çıkacak başka bir modeli bulunuyor.

Microsoft’un yeni nesil mobil işletim sistemi hakkında önemli bilgiler teknoloji platformlarında konuşulmaya başlandı. Windows phone 8 ile ilgili ilk bilgiler Android ve iOS gibi alanında lider ürünler ile rekabet etmeye çalışan Windows Phone platformunun ciddi bir çalışma yürüttüğünü gösteriyor. Windows phone apollo, akıllı telefon kullanıcıları tarafından benimsenmesi için Windows Phone platformu tarafından titizlikle hazırlanıyor. Windows Phone 7.5 Mango üreticinin son ürünü olarak piyasaya çıkan işletim sistemi olarak biliniyor. Microsoft Mango’nun ardından Tango isimli bir üst sürümü piyasaya sürecek. Bu sürüm ile ilgili çalışmalar sona gelmiş bulunuyor. Mevcut versiyonlardan iki nesil sonra Windows Phone Apollo’nun çıkması bekleniyor.

Windows Phone 8 Özellikleri Fiyatı Ne Zaman Çıkacak?

Windows phone 8 nasıl olacak merakına bir cevap olarak teknoloji çevreleri Windows Phone 8 ileri düzeyde zengin yenilikler sunacak. Windows Phone Apollo, birçok otorite tarafından Android ve iOS’un gerisinde kaldığı kabul edilen piyasada bulunan Windows Phone sürümlerinden çok daha kapsamlı bir mobil işletim sistemi olarak karşımıza çıkacak. Microsoft, Windows Phone Apollo’da birçok yeniliği hayata geçirmeyi hedefliyor. Bunların arasında yakın zamanda bünyesine kattığı Skype’ı akıllı telefonlarına entegre etmek başta geliyor.  Ayrıca Windows phone detayları arasında NFC desteği ön planda olacak.

Windows Phone Apollo sürümüyle birlikte ilk defa çok çekirdekli işlemci desteği ve MicroSD kart desteği de beraberinde gelecek. Windows phone apollo özellikleri bunlar dışında daha verimli veri yönetimi öğelerini de beraberinde getirecek. Bu yenilikler kullanıcıların akıllı telefonlarını sistem kaynaklarını maksimum verimlilikle kullanmalarına imkan tanıyacak.

Windows Phone Apollo fiyatı ile ilgili ise bir tahmin yürütmek için ise henüz çok erken. Windows phone apollo ne zaman çıkacak sorusu ise bu heyecan verici özelliklerinden dolayı tüm meraklılarının aklında bulunan ortak bir soru. Ancak Windows phone 8’in ne zaman bizlerle olacağına dair bir bilgi vermek henüz mümkün değil. Konu hakkındaki gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bir önceki yazımız olan iPhone 5 Özellikleri Fiyatı Tasarımı Ne Zaman Çıkacak? başlıklı makalemizde iPhone 5, iPhone 5 fiyatı ve iPhone 5 kaç para hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir