Vodafone Smart Tablet 10 Kampanyası Özellikleri FiyatıTeknoloji piyasasının yeni gözdesi tabletler artık günlük hayatımızda yer edinmeye başladı. Apple’ın iPad’leri ile başlayan tablet bilgisayar akımı diğer üreticilerin de bu piyasaya girmesi iel rekabet şartlarının ağırlaşmasına rağmen devam ediyor. Vodafone tablet özellikleri iel göz dolduran smart 10 modeli ile geliyor.  Vodafone Smart Tablet 10 operatörün aboneleri için hazırladığı ve oldukça cazip bir kampanya ile sunduğu son tableti olacak. Vodafone yeni tableti özellikleri ve cazip kampanyası ile tablet sahibi olmak isteyenlerin araştırmasını tavsiye edeceğimiz bir ürün.  Vodafone Smart Tab 10 özellikleri son derece heyecan uyandırıcı… Piyasada bulunan muadillerine göre güncel eklentileri ve güçlü donanım yapısı ile adından söz ettirecek gibi duruyor. Vodafone Smart Tablet 10 fiyatı ile de oldukça cazip bir ürün. Vodafone Smart Tablet 10 nereden alınır? Vodafone Smart Tablet 10 nasıl alınır? Vodafone Smart Tablet 10 kampanyası ile ilgili ayrıntıları ve Vodafone smart tablet 10 incelemesi ile sizlerleyiz.

Vodafone yeni tableti Vodafone Smart Tab 10’u Türkiye ve dünya pazarına duyurdu. Ürün ve kampanya ayrıntıları netleşince aslında oldukça cazip bir kampanya ve kaliteli bir ürün ile karşılaştık.

Vodafone Smart Tablet 10 özellikleri

Vodafone’un dünya ile aynı anda Türkiye’de bugün satışına başlanan yeni ürünü Vodafone Smart Tablet 10 özellikleri ile göz dolduruyor.  Vodafone Smart Tablet 10 birçok tablet bilgisayarda kullanılan en iyi işletim sistemlerinden biri olarak gösterilen Android’in 3.2 işletim sistemini kullanıyor. Vodafone Smart Tablet 10 özellikleri arasında 10 inç’lik bir ekranı ve 1280×800 piksel ekran çözünürlüğü oldukça gelişmiş ve tatmin edici görünüyor. Ürünün ön kamerası 2 megapiksel ve arka yüzünde bulunan kamerası ise 5 megapiksel olarak entegre edilmiş. Çok kaliteli fotoğraflar çekmenize ve görüntülü konuşmalarda kaliteli görüntüler almanızda bu özellik oldukça işinize yarayacaktır. Vodafone Smart Tablet 10 çift çekirdekli 1.2 GHz işlemci kullanıyor. Ayrıca ön belleği 1 GB olarak entegre edilmiş. Vodafone Smart Tablet 10 dahili hafızası 16 GB. Dileyen kullanıcılar MicroSD kart yuvası aracılığı ile toplam hafızayı 32 GB’a kadar yükseltebilirler.

Vodafone Smart Tablet 10 Kampanyası Özellikleri Fiyatı

Vodafone Smart Tablet 10 özellikleri arasında en önemli yeniliklerden birisi USB portunu barındırıyor olması. Bu özelliği sayesinde pratik biçimde veri transferi yapmak, tablette bulunan medyaları farklı ortamlarda kullanmak mümkün oluyor. Vodafone Smart Tablet 10 ayrıca HDMI ve DLNA özelliğini de barındırıyor. HDMI portu sayesinde büyük ekranlarla, montörler ve televizyonlarla bağlantı kurulabiliyor. Vodafone Smart Tablet 10 bağlantı için ve ağ bağlantı teknolojileri olarak da 3G ve WiFi teknolojilerini bir arada sunan tek sürümden oluşuyor.

Vodafone Smart Tab 10 nereden alınır? Vodafone Smart Tablet 10 nasıl alınır? Bu ürüne sahip olmak için kullanıcıların öncelikle Vodafone operatöründen bir hat sahibi olmaları gerekiyor. Çünkü Vodafone Smart Tablet 10 ile internet bağlantısı ancak Vodafone’a kayıtlı bir SIM kartınızın bulunması ile mümkün. Ayrıca diğer operatörlerin SIM kartları Vodafone Smart Tablet 10 üzerinde kullanılamıyor.

Vodafone Smart Tablet 10 Fiyatı

Vodafone Smart Tab 10 fiyatı ile de oldukça cazip bir ürün. Vodafone Smart Tablet 10 daha çok 26 yaş altı kullanıcılar düşünülerek piyasaya sürülüyor. Vodafone Smart Tablet 10 fiyatı olarak isteyenler günde 1TL ödeyerek 100MB internete ve Smart Tab 10′a sahip olabiliyor. Bu şekilde baktığımızda Vodafone Smart Tablet 10 fiyatı toplamda 700 TL gibi bir ücrete tekabül ediyor. Mart ayından itibaren de 250MB’lık bir paketle ayda 49TL’ye Smart Tab 10 sahibi olunabilecek.

Bir önceki yazımız olan Windows Phone 8 Özellikleri Fiyatı Ne Zaman Çıkacak? başlıklı makalemizde Windows phone 8, Windows phone 8 nasıl olacak ve Windows phone apollo hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir