Samsung Galaxy S 3 Teknik Özellikleri ve Türkiye FiyatıSamsung Galaxy S III, üreticinin akıllı telefon piyasasındaki elini güçlendirmesi beklenen yeni modeli. Apple ile bu alanda ciddi bir yarışa giren Samsung, yeni telefonu Samsung Galaxy S 3 ile kullanıcılara göz kırpmıştı. Samsung Galaxy S 3 teknik özellikleri ve telefon kavramına getirdiği yeni yorum ile bu alanda üreticisine ciddi puan kazandırdı şimdiden. Piyasaya yakı zamanda çıkan telefonun Türkiye fiyatı Samsung Galaxy S 3 kaç para olacağı netleşmeye başladı. Türkiye pazarından ön siparişleri kabul etmeye başlayan üretici Samsung Galaxy S 3 fiyatı satış sitelerinde de görücüye çıkmaya başladı. Samsung Galaxy S 3 Türkiye fiyatı oldukça cazip rakamlar olmadı ne yazık ki. Peki, Samsung’un en yeni akıllı telefonu Galaxy S III Türkiye’ye ne zaman gelecek? Samsung Galaxy S 3 fiyatı ne kadar olacak?

Samsung Galaxy S 3 Türkiye Fiyatı Kaç TL

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Samsung’un telefon konusunda en güvendiği modeli olan Samsung Galaxy S 3 geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Ürün için Türkiye’den ön sipariş almaya da başlayan üreticini Türkiye satış fiyatı da netlik kazanmaya başladı. Samsung Galaxy S III’ün ön siparişini başlatan satıcı ise Türkiye’de Hepsiburada.com oldu.

Samsung Galaxy S 3 Teknik Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Sitenin Samsung Galaxy S III için ayırdığı sayfalarında ürün için ön sipariş verebiliyorsunuz. 16GB kapasiteli Samsung Galaxy S III için sitede alıcılardan talep edilen rakam ise KDV dahil 2299 TL olarak belirlendi.

Samsung Galaxy S 3 Türkiye’ye Zaman Geliyor?

Ürün fiyatı belli olmasına rağmen, Samsung Galaxy S 3’ün Türkiye’ye gelmesi için daha 1 ay kadar süre var. Samsung Galaxy S III modeli Türkiye pazarına 12 Haziran tarihinde giriş yapacak. Dolayısı ile siteden ön sipariş verenler telefonlarına bu tarihte kavuşabilecekler.

Samsung Galaxy S 3’ün yurtdışı fiyatı 600 Euro civarında tahmin ediliyor. Ancak Türkiye’de aynı model için 2299 TL’nin istenmesi gerçekten oldukça fazla. Ancak ürünün satışlarının başlaması ve Türkiye pazarında satılmaya başlanması ile fiyatın biraz daha düşmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S 3 Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S 3 teknik özellikleri ile kullanıcıların yüzünü güldüreceğe benziyor. Rakibi Apple’ın son modeli iPhone S4’ü kendisine rakip olarak seçen Samsung Galaxy S 3 ondan sonra çıkmış olmasının avantajını kullanacağa benziyor. Samsung Galaxy S 3 1.4GHz hızında dört çekirdekli işlemciye, 4.8 inç büyüklüğünde Super AMOLED Plus HD ekrana ve Android 4.0.4 işletim sistemine sahip.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Smart Tablet 10 Kampanyası Özellikleri Fiyatı başlıklı makalemizde Fiyatı Vodafone Smart Tablet 10, Vodafone Smart Tab 10 özellikleri ve Vodafone Smart Tablet 10 fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir