Resim Fotoğraf Üzerine Yazı Yazma Programı Sitesi ImagechefÖzellikle Facebook zaman tüneli uygulaması ile birlikte profil avatarları oluşturmak, farklı profil fotoğrafları tasarlamak oldukça moda oldu. Normalde fotoğraf düzenlemek, resme efekt vermek, resim üzerine yazı yazmak, resminiz afiş yapmak, duvarlara yazı yazmak gibi işler oldukça iyi Photoshop ve benzeri fotoğraf düzenleme programı bilgisi gerektirir. Ancak internetin nimetleri arasında artık hazır şablonları kullanarak resme yazı yazma işlerini kolayca yapabiliyoruz. Bu alanda en bilinen imagechef isimli internet sitesi oldu. Imagechef yazı yazma sitesi ile fotoğraf üstüne aşk mesajları yazmak, aşk avatar yapmak,  bayraklara ismim yazmak, fotoğrafa dövme şeklinde yazı yazmak, duvara yazı yazmak, futbolcu formasına isminizi yazmak çok kolay bir işlem oldu. İmagechef kolyeye isim yazma, köprüye yazı yazmak gibi hazır şablonları kullanarak çok farklı profil fotoğraflarını oluşturabilirsiniz. Örneğin kupa resmine isminizi yazmak, kumsal üstüne yazı yazmak gibi işleri çok basit bir biçimde halledebiliyorsunuz. Farklı ortamla, duvarlara, kumsala, suya farklı fontlarla, örneğin dövme şeklinde yazı yazabilirsiniz.

Resim Fotoğraf Üzerine Yazı Yazma Programı Sitesi Imagechef

İsminizi Fotoğrafa Yazma Siteleri

Başını imagechef’in çektiği ve yazının devamında bazı örneklerini de sizler için sıraladığım siteler aracılığı ile Photoshop bilgisine gerek kalmadan duvara yazı yazma, resim üzerine yazı yazma, kumsala yazı yazma işlemlerini hemen ve en güzel biçimde yapabilirsiniz. Bu tür profil resimleri hazırlama sitelerinden oldukça fazla sayıda var. Her biri farklı hazır şablonlar vererek sizlere yardımcı oluyor. Üstelik bu sitelerin kullanımı da son derece basit… En çok tercih edilen dövme şeklinde isim yazma gibi hazır şablonların yanından bazı kullanıcıların hazırladığı sıra dışı şablonları da inceleyebilirsiniz.

Kumsala, Duvara ve Resim Üzerine Yazı Yazma Imagechef ve Benzer Siteler

Denzie, bayrağa isim yazmak, kumsala adını yazmak, duvara yazı yazma aslında öyle zor bir şey değil. Bu sitelerde beğendiğiniz hazır şablonlar üzerine kolay kulanım menülerini uygulayarak kısa sürede kendinize göre bir fotoğraf oluşturabilirsiniz.

Duvara yazı yazmak için benzer diğer siteler;

http://www.imagechef.com

http://www.fodey.com

http://funphotobox.com/

http://www.lintukoto.net

http://www.addletters.com/image-list.php

Bir önceki yazımız olan Photofunia Foto Funia Online Fotoğraf Resim Düzenleme Sitesi Programı başlıklı makalemizde duvar kağıdı efekt programı, fotofunia ve FotoFunia nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir