Photofunia Foto Funia Online Fotoğraf Resim Düzenleme Sitesi ProgramıSizlerde özellikse sosyal paylaşım sitelerinde, arkadaşlarınızın profil resimlerinde ilginç düzenlemeler görmüşsünüzdür. Fotoğraf düzenleme aslında oldukça yetenek ve bilgi isteyen bir iştir. Profesyonel anlamda fotoğraf editleme, resme efekt verme işleri biraz tecrübe ister. Bu alanda çalışmalar için hazırlanmış resim fotoğraf düzenleme programlarını hepimiz duymuşuzdur. Ancak bunarı kullanmak herkesin elinde değil. Bundan böyle Photofunia sizlerinde fotoğraflarınızı çok basit bir biçimde düzenlemeyerek güzel profil resimleri yapmanız mümkün. Photofunia fotoğraf düzenleme sitesi sayesinde birkaç dakika içinde çok basit bir şekilde fotoğraf resim düzenlemek mümkün oluyor. Peki,  Photofunia nasıl kullanılır? FotoFunia resme efekt verme sitesi olarak bilinmektedir. Son zamanlarda sizlerinde görmeye başladığınız birçok yaratıcı profil resmi bu ve benzeri siteler üzerinde basit bir biçimde hazırlanmaktadır. FotoFunia nedir nasıl kullanılır? Fotofunia, program kurmadan dilediğiniz bir resminize fotoğrafınıza beğendiniz efekti vermenize imkan tanıyor. resimlere efekt verme normalde oldukça meşakkatli bir iştir. Bu nedenle fotoğraflara efekt verme özel bir eğitim ve tecrübe gerektirir. Fakat online fotoğraf düzenleme sitesi fotofunia sayesinde sizlerinde beğendiğiniz bir efekti dakikalar içinde resminize uygulamanız mümkün oluyor. Foto funia duvar kağıdı efekt programı online resim düzenleme sitesidir.

Photofunia Foto Funia Online Fotoğraf Resim Düzenleme Sitesi Programı

Foto Funia Nedir? Nasıl Kullanılır?

Photofunia, son günlerde internette ciddi bir popülariteye ulaşan online foto düzenleme programıdır. Bu makalemizde sizler için Photofunia’nın ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını anlatan bir videoyu da makalemize ekliyoruz. Sitenin adresi www.photofunia.com olarak geçiyor. Ancak bazı Türkçe sitelerde bu foto efekt verme sitesine FotoFunia dendiğini de görmekteyiz.

Bu siteye girdikten sonra site ana sayfasında ve devamında gördüğünüz hazır efekt şablonlardan beğendiğinizi seçerek efekt uygulama sayfasına gidiyorsunuz. Bu sayfada efekt vermek istediğiniz resmi foto funia sitesine yükleyerek uygulamayı başlatıyorsunuz. Kısa bir süre sonra resminize şablonda gösterilen efektin uygulandığını görebilirsiniz. Uygulamanın ardında resmi farklı kaydet seçeneğini kullanarak ya da “save” butonunu kullanarak resminizi indirebilirsiniz.

Photofunia fotoğraflarınıza çeşitli filtreleri kullanarak eğlenceli tasarımlar yapmanıza imkan vermektedir. Foto funia sayesinde kendinizi ya da bir arkadaşınızı bir gazete sayfasında görüntüleyebilir, bilbord posterlerine kendiniz yerleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook Zaman Tünelinden Çıkış Zaman Tünelinden Nasıl Çıkılır? Zaman Tüneli Kaldırma başlıklı makalemizde Facebook zaman tünelden nasıl çıkılır, Facebook zaman tüneli iptal ve Facebook zaman tüneli kaldırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir