MSN Aç MSN Kayıt Ol Türkçe MSN İndir Resimli AnlatımTürkiye’nin ve dünyanın en çok kullanılan anlık ileti, görüntü ve ses paylaşım programı olan Windows Live MSN kayıt işlemleri programın güncellemeleri bağlı olarak değişiyor. Bu makalemizde sizlerle emesen açmak nasıl olur onu anlatmak istedik. MSN almak aslında Hotmail adresi nasıl açılır ile aynı şeydir. MSN açmak demek bir Hotmail postasına sahip olmak anlamına gelmektedir. MSN açmak nasıl yapılır, bu konu program yenilendikçe değişmektedir.  Ancak temel olara MSN açmak istiyorum diyenlerin hemen hemen aynı işlemleri tekrar etmeleri gerekmektedir. MSN adresi açma işlemleri için www.hotmail.com ana sayfasına gitmek gerekiyor. Ya da eğer mesene programı bilgisayarınızda yüklü ise pencerenin alt tarafından bulunan Windpws Live ID edinin seçeneğini tıklamanız yeterlidir. MSN adresi nasıl alınır buradan sonra başlayan bir süreçtir. Bu yazımızda MSN adresi açmak istiyorum diyen ziyaretçilerimiz için, Hotmail adresi alma, MSN adresi almak resimli anlatım konusunu ayrıntılı bir biçimde ele alacağız. MSN hesabı nasıl açılır? En iyi MSN adresleri nasıl alınır farklı uzantılı MSN adresleri nasıl edinilir birlikte bakacağız. Ayrıca daha sonraki zamanlarda aynı konu ile bağlantılı olarak farklı MSN ifadeleri eklemek için neler yapmak gerekir birlikte inceleyeceğiz. Türkçe MSN indir seçenekleri ile indirdiğiniz programa MSN kaydol işlemlerini tamamlayarak yeni bir Live ID sahibi olabilirsiniz. MSN kayıt olmak resimli anlatım yazımız sayesinde kısa bir süre içerisinde yeni hesabınızı aktif edebilirsiniz. MSN kayıt ol, MSN messenger indir işlemleri için sıraladığımız adımları takip ediniz. MSN nasıl açarım, yeni MSN açmak isteyenle öncelikle https://accountservices.passport.net/reg.srf?sl=1&lc=1055 linkine tıklayarak “hayır” seçeneğini tıklayıp yeni MSN alma sayfasına yönlenmelidir.

Yeni MSN Adresi Nasıl Alınır?

Öncelikle Live MSN Messenger hesap açma sayfasına girip kendimize özel bir adres almakla başlayalım. İlk olarak MSN Messenger programını bilgisayarınıza indirip kurulumunu tamamlayınız. Microsoft’un mail hizmeti servisi olan Hotmail’den e-mail adresi almak aynı zamanda MSN hesabı açmak anlamına gelmektedir. Yukarıdaki linke tıklayıp açılan sayfada “Hayır” seçeneğine tıklayanları karşılayan sayfada tamamen size ait özel bilgileriniz ilgili alanlara yazarak yeni hesabınızı oluşturabilirsiniz. Çok kullanılan bir program olduğundan posta ön adı bulmakta biraz zorlanabilirsiniz.

MSN Aç MSN Kayıt Ol Türkçe MSN İndir Resimli Anlatım

Bilgileri düzgün bir şekilde girdikten sonra, sayfanın en altındaki “Kabul Ediyorum” butonuna tıklayınız. Tıkladıktan sonra, eğer girmiş olduğunu bilgiler doğru ise, aşağıdaki gibi bir onay yazısı gelecek.

“Artık, Hotmail’den başarılı bir şekilde bir @Hotmail.com uzantılı e-posta adresinizi almış oldunuz.”

Bir önceki yazımız olan Yasaklı Sitelere Giriş Programı DNS Ayarı ile Girmek başlıklı makalemizde DNS değiştirme, yasaklanmış sitelere girmek ve yasaklı sitelere giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments

  1. t Tem 6, 2016
  2. ani ates Eki 30, 2016

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir