Lazerle Cilt Tazeleme Temizleme Elos ve RiskleriYaşlılık, özelliklede erken başlayan yaşlılık tüm kadınların hatta artık erkeklerin en büyük problemi haline geldi. Cildin yaşlanması nasıl oluşur? Yeni teknolojilerin hayatımızdaki yeri geliştikçe bu tür sorunlarımza da çözümler geliştiriliyor. Cilt yenileme ve tazeelme konusunda elos güzellik işlemleri son zamanlarda oldukça popüler. Söz konusu elos lazer yöntemi ciltlerinden şikayetçi olanların sıklıkla başvurdurkları bir yöntem. Peki, elos lazer nedir? Elos sistemi cilt yenileme de nasıl etkili olur? Elos sonuçlar ne zaman ortaya çıkar?  Elos tedavi maliyeti nedir? Elos tedavisi ne kadar ücret gerektirir. Elos tedavisi bana uygun mudur? Bu işlem her cilde veya her bireye uygulanabilir mi? Elos tedavisi işlem ağrılı mıdır? Bu yönteme alternatif olarak lazer cilt tazeleme de sıklıkla başvurulan bir diğer yöntemdir.

Son yıllarda lazer cilt tazeleme çeşitleri çoğalmaktadır. Cilt problemi çekenlerin yardımına lazer cilt tazeleme çeşitleri ve kullanım alanlarının genişlemesi koşuyor. Ciltler üzerinde uygulanan bu tedaviler sağlıklı mı? Lazer cilt tazeleme fiyat ne kadardır? Lazer cilt tazeleme nedir? Lazer cilt tazeleme nedir nasıl yapılır?

Her yöntem gibi lazer cilt tazeleme zararları da az veya çok vardır. Özellikle lazer cilt tazeleme zararları kanser riskini getiriyor düşüncesi bu yöntemin korkutan yanlarından birisidir.  Lazerle cilt tazeleme aslında oldukça eski ve bilinen bir yöntemdir. Lazerle cilt tazeleme ve riskleri hiç yoktur denemez.

Lazerle Cilt Yenileme

Lazer cilt yenileme ve tazeleme isteyenlerin büyük çoğunluğu yaşlılık belirtilerinden şikayetçidir. Cildin yaşlanmasında en büyük etken güneş ışığı ve tabi genlerdir. Derimizde yaşlanma ile birlikte kırışıklık, çil, güneş lekesi ve kılcal damar genişlemesi gibi belirtiler görülür.

Lazerle Cilt Tazeleme Temizleme Elos ve Riskleri

Elos sistemi cilt yenileme de nasıl etkili olur? Radyofrekans ve IPL ışınları elos sistemi ile güvenli bir şekilde hedeflenen cilt bölgesine odaklanma sağlar. Elos cilt yenileme yöntemi ile çiller, güneş lekeleri, örümcek şeklindeki kılcal damar genişlemeleri ve gül hastalığından kaynaklanan kızarıklıklar giderilir. Elos tedavisi kimler için uygundur? Kimler elos yaptırabilir? Elos tedavisi tüm ciltlerde uygulanabilir. Elos tedavisi görmeye başladıktan 5 veya 6 seans sonra deride ciddi düzelmeler görülmektedir. Ancak derinin tipi, rengi ve dayanıklılığına göre kişiden kişiye seans sayısı değişir. Bu nedenle tedavi öncesi olası seans sayısı hesaplanmaya çalışılır.

Elos Tedavisi Cilt Yenileme Ağrılı mıdır?

Elos tedavisi ağrılı mıdır? Bilindiği gibi kişilerin acı eşiği değişkendir. Çoğu kişi için elos tedavisi çok ağrılı bir yöntem sayılmamaktadır. Bazı hassas kişilerin elos tedavisi ağrılı buldukları görülür. Ancak yine böyle hastalar için tedavi öncesi krem gibi ilaçlar ile uygulanacak bölgeye lokal anestezi uygulanabilir. Elos tedavisi oldukça kolay bir yöntemdir. Elos tedavisinde cerrahi bir işlem yapılmaz. Kısa sürede seans biter ve zaman kaybı yaşanmaz. En uzun tedavi süresi yarım saati geçmez.

Elos Tedavi Maliyeti Ne Kadardır?

Tedavi ücretleri değişkendir. Bunu doktorunuzla konuşmanızda fayda vardır. Ancak yeni bir yöntem olduğu için her bütçeye uymayabilir. Ancak yöntemin yaygınlaşması ile elos tedavisi maliyetlerinin de düşmesi beklenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Naneli Süt Banyosu Güzellik Reçetesi başlıklı makalemizde süt banyosu, süt banyosu nasıl yapılır ve süt banyosunun faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir