Kanal D Evim Şahane Online Başvuru Nasıl Katılırım?Duvarlar yılıyor, döşemeler sökülüyor, eviniz baştan yaratılıyor. Evim şahane programı evinizi baştan donatıyor. Kanal D evim şahane programı, evlerinin dekorasyonuna meraklı hanımların favori programları arasına girmeyi kısa süre içerisinde başardı. Hafta içi her gün saat 14.00’da ekranlara gelen program için bütün evini değiştirmek isteyen hanımlar Kanal D evim şahane programına nasıl katılırım diye düşünmeye başladı. Bu yazımızda Kanal D evim şahane programına katılma şartlarını ve nasıl başvuracağınızı ele alacağız. Sizlerde evim şahane online başvuru ile hayallerinizdeki eve kısa süre içerisinde kavuşabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanını üşenmeden gezen Kanal D evim şahane ekibi evinizi baştan yaratıyor. Evim şahaneye katılmak istiyorum diyen hanımlar evim şahane başvuru formu aracılığı ile online başvuru yapabilirler. Kanal D evim şahane programına nasıl başvururum diye merak ediyorsanız programa http://form.kanald.com.tr/EvimSahane/Form.aspx adresinden ulaşacağınız online başvuru formu ile sizde katılabilir, evinizi baştan yaratabilirsiniz.

Kanal D Evim Şahane Programına Nasıl Katılırım Online Başvuru

Evim şahane mobilyaları eskiyen, evinin dekorasyonunu değiştirmek isteyen tüm kadınların hayallerini gerçekleştirmek üzere yola çıkıyor. Modayı takip edemeyenlerin, değiştirmek istedikleri eşyalardan kurtulamayanların imdadına evim şahane programının usta ekibi yetişiyor. Hafta içi her gün saat 14.30’da Kanal D ekranlarına gelen programda, alanında başarılı projelere imza atan Mimar Selim Yuhay, başvuran kimselerin evlerini baştan dekore ediyor. Usta evim şahane ekibi evinizi tanıyamayacağınız hale getiriyor.

Kanal D Evim Şahane Online Başvuru Nasıl Katılırım?

Evim Şahane Mimarı Selim Yuhay, Türkiye’nin en becerikli usta ekibi ve Evim Şahane tır atölyesi ile yollara hayallerini gerçekleştirmek için çıkıyor. Evim şahane başvuru koşulları ise son derece esnek. Durumunuzu anlatan maili ve iletişim bilgilerinizi isteyen başvuru formunu yukarıdaki linkten ulaşarak doldurun. Ekip size ulaşıyor.

Evim şahane ekibi konuk olduğu evlerde ev sahibinin gözleri önünde evin değişmesi istenen yerlerini tespit ediyor. Daha sonra ev sakinleri başka bir adrese alınıyor. Ev hanımı ile yapılan görüşme ile nasıl bir dekorasyon istediğini tespit eden mimar ve usta ekibi, değişi başlatıyor. Bu süre içerisin ev sahibi evine gelemiyor. Kısa sürede duvarlar yıkılıyor, eşyalar evim şahane atölyesinde elden geçiriliyor. Belirlenen sürenin sonundan tamamlanan eve, ev sahibi getirilerek evinin yeni hali kendisine gösteriliyor.

Sizlerde sıkıldığınız eşyalarınızdan evinizin dekorasyonundan kurtulmak ve son moda dekorasyonlu bir eve sahip olmak için hemen evim şahane online başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

One Response

  1. besey dertli May 12, 2012

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir