iPad 3’ün Özellikler ve İşlemci Bilgileri SızdıiPad 3 ne zaman çıkacak? Tüm teknoloji meraklıları bu sorunun cevabını büyük bir merak ile beklerken iPad 3 ile ilgili önemli bilgiler sızdı. Piyasa tanıtımının Mart 2012 tarihinde yapılması beklenen iPad 3 özellikleri ile ilgili bazı ayrıntılar meraklılarını heyecanlandırdı. iPad 3 fiyatı ile ilgili olarak alınan duyumlar ise yeni ürünün daha makul bir fiyatla pazara sunulacağı yönünde… iPad 3 kaç para olacak ne bir bilgi elde etmek için henüz çok erken. Ancak iPad 3 ne kadar olacak sorularına uzmanlar ürünün büyük ilgi göreceği ve bu nedenle daha makul bir fiyat ile kullanıcı ile buluşacağı tahminini yürütüyor. iPad 3 donanım bilgileri ise teknoloji meraklılarının çok heyecanlanmasına sebep oldu. Apple’ın merakla beklenen yeni tableti iPad 3 çok güçlü bir donanım yapısı ile gelecek.

Apple yeni tablet modeli iPad 3 donanımı ile ilgili bazı bilgiler ortaya çıktı. Buna göre iPad 3 ile ilgili bilgiler bazı sızıntıların ardından ortaya çıktı. iPad3 ile ilgili açıklamalarda bulunan ve ismini vermeyen bazı içeriden kaynaklar iPad 3’ün prototip modellerinde iBoot adı ile bilinen güçlü bir hata ayıklama yazılım uygulanarak elde ediliyor.

iPad 3 Ne Zaman Çıkacak

iPad 3 özellikleri ile ilgili bilgiler veren kaynaklar iPad 3 ne zaman çıkacak tartışmalarına bakılırsa Mart ayı sonuna doğru tanıtımı yapılacak ürünün yılsonunda tüm dünyada satılıyor olacağını tahmin ediyor. Ancak iPad 2 satışları hız kesmeden sürerken Apple’ın böyle bir hamle yapması ne kadar olası kestirmek zor.  iPad 3 fiyatı ile ilgili bilgiler ise sır gibi saklanıyor. iPad 3 donanım bilgileri ise oldukça güvenilir bulunuyor. iPad 3 işlemcisi Apple’ın yeni nesi 4 çekirdekli A6 model işlemcisi olacak. Bunu iBoot hata ayıklama sisteminin kullanılmasından anlıyoruz. iPad 3’te dört çekirdekli Apple A6 işlemci ve 4G LTE bağlantı desteği bulunacak. iPad 3’ün A6 işlemcisi olarak kullanılacak olan yeni nesil işlemcinin model adı S5L8945X olarak belirlenmiş. A4 işlemcinin model adı S5L8930X, A5 işlemcinin model adı S5L8940X olarak belirlenmişti.

iPad 3'ün Özellikler ve İşlemci Bilgileri Sızdı

Gelen bilgiler ışığında Apple’dan önümüzdeki aylarda bir iPad 3 tanıtımı gerçekleşmesi oldukça güçlü bir olasılık. Teknoloji meraklıları arasında heyecan ile beklenen yeni iPad eski modellerine göre oldukça çetin bir rekabetin içine girecek. İlk iki model kendi alanında bir ilk oldukları için oldukça rahat ve geniş bir Pazar bulmuşlardı. Oysa iPad 3 kendi alanında en iyi olmak durumunda. Özellikle son zamanlarda piyasaya çıkmaya başlayan Tegra 3 işlemcili tabletlerin işlem gücü karşısında iPad 3’ün çok iddialı bir konfigürasyon ile gelmesi gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Avea Vodafone Kısa Kodları Tüm Kısa Sorgulamalar başlıklı makalemizde Avea kontör sorgulama, turkcell arama engellemeyi açma ve turkcell çağrı engelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir