Flash Fotoğraf Resim Galerisi Hazırlama Programı İndirYeni sistemler ile bir web sitesi yapmak basit kullanıcılar için artık çok kolay. Ancak herkes sitesinin güzel görünmesini ister. Sitelerde görsellik çok önemlidir. Site sunumu önemlidir. Sitelerde sunum ve görsellik bölümü daha çok flash galeriler ile sağlanır. Flash galeri, sitenizde sunduğunuz ürün veya hizmetin daha şık ve kolay bir biçimde gösterilmesini sağlar. Ancak güzel görünüm ve iyi çalışan galeriler hazırlamak profesyonel birikim ister. Ancak basit tasarımcılar için etkili flash resim galerisi yapmak için programlar mevcut. Sizlerde flash resim galerisi hazırlama programı kullanarak görkemli ve işlevli resim galerileri hazırlayabilirsiniz. Birlikte hazır programla flash resim galerisi nasıl yapılır göz atalım.

Flash Fotoğraf Galerisi Hazırlama

Etkileyici ve görsel bakımdan tatmin edici fotoğraf galerileri hazırlamak sadece web masterlerin işi değil. Flash fotoğraf galerisi hazırlama programı kullanarak sizlerde etkileyici resim galerileri hazırlayabilir, sitenize galeriler ekleyebilirsiniz. Sitenizde kullandığınız içeriği güzel ve işlevsel bir flash galerisi ile sunmanız oldukça ilgi çekici olacaktır. Tabi ki tüm site sahipleri falsh biliyorlar iyer bir kural yok. Resim galerileri hazırlamak için hazır programlar da bulunuyor. Hazır resim galerisi hazırlama programları ile etkileyici sunumlar hazırlanabilir. Çok kısa sürede flash galeriler hazırlamak bu hazır şablonlara kendi resimlerinizi uygulamak çok basit. Flash galerileri genelde xml dosyasından veri çekerler. Bunun için de xml dosyasına tek tek resim isimlerini yollarını ve resim açıklamalarını girmeniz gerekir. Bu şekilde hazırlanan resim galerileri sitenizi çok ağırlaştırır. Ayrıca hazırlaması da oldukça zordur. Her resmin yolunu ve açıklamasını girmek saatlerinizi alabilir. Bu işleminde oldukça pratik bir yöntemi var. Aşağıda download linkini bulabileceğiniz flash galeri hazırlama programı iel bu zahmetli işi çok kısa ve keyifli bir biçimde halledebilirsiniz.

Flash Fotoğraf Resim Galerisi Hazırlama Programı İndir

Flash resim galerisi hazırlama programı sayesinde tek tek resim eklemek ve isimlendirmek derdinden kurtuluyrosunuz. Ayrıca yaratıcı ilginç şablonlar ile hayalinizdeki galeriyi şekillendirmek oldukça kolay. Ayrıca bu program sayesinde thumbnail ( küçük resim ) ve büyük resim yapma gibi işlemlere de gerek kalmıyor. Sizin eklediğiniz resimler ile ilgili her işlemi olduğu gibi küçük resim yapma işini de bu program kendisi hallediyor. Galeriyi oluşturduğunuzda bir küçük resim klasörü, bir büyük resim klasörü bir xml dosyası bir de resim galerisini görüntüleyeceğiniz html sayfası otomatik olarak oluşuyor.

Flash hazır fotoğraf resim galerisi yapma programını indirmek için http://www.flash-gallery.org/download.html linkini kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Windows Admin & Kullanıcı Şifremi Unuttum Windows Giriş Şifresi Kırma Programı başlıklı makalemizde Unutulan Windows şifresini kırmak, Windows açılış şifremi unuttum ve Windows açılış şifresi kırma programı hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir