Facebook Zaman Tünelinden Çıkış Time Line Remove Nasıl Kapatılır?Sosyal ağların lideri Facebook geçen yıl duyurduğu timline uygulaması yani zaman tüneline tüm hesaplarda geçti. İlk etapta kurumsal kullanıcıları kapsayacağı söylenen zaman tüneli Mart ayı ile birlikte tüm hesaplarda değiştirilemez sayfa düzeni haline geldi. Gel gelelim ki kullanıcılar zaman tüneli uygulamasını pek sevemedi. Sadece ülkemizde değil tüm dünyada zaman tünelinden kurtulmak için arayışlar sürüyor. Sitemizde daha önce de zaman tünelinden kurtulmak için çeşitli yöntemleri sizlerle paylaştık. Fakat artık sadece bir yöntem ile bu mümkün. Facebook zaman tüneli çıkış için timeline remove uygulamalarını edinerek kullandığımız web tarayıcısına (Explorer, firefox, chrome, opera vs.) kurmamız gerekiyor. Ancak yine de Facebook zaman tüneli iptal mümkün değil. Size anlatacağımız bu yol ile sizler sayfalarınızı normal eski hali ile görebilirsiniz. Fakak bu timeline remove programının zaman tünelini kaldırmak gibi bir işlev gördüğü anlamına gelmez. Sizlerde timeline remove indir eklentileri ile hesabınız eski hali ile görebilirsiniz. Fakat başkaları yani zaman tüneli çıkış uygulaması kullanmayanlar profil sayfalarını zaman tüneli hali ile göreceklerdir. Şöyle anlatmak gerekirse diyelim ki bilgisayarınızda internet Explorer ve Mozilla Firefox olarak iki tarayıcı var. Siz. Facebook zaman tüneli nasıl kapatılır sorusuna çözüm olarak time line remove eklentilerini indrerek firefox tarayıcına kurdunuz. Firefox ile Facebook sayfasını eski hali ile görürken Explorer ile açtığınızda zaman tüneli hali ile görmeye devam edersiniz. Bu demek oluyor ki zaman tüneli iptal eklentisi sizlerin sayfanızı zaman tüneli olmadan görmenizi sağlar ancak sayfanızı başkaları zaman tüneli hali ile görmeye devam eder. Yine de timeline remove eklentileri ile zaman tüneli kapatma, en azından sizlerin öyle görmesi ve sayfanızı alıştığınız şekilde yönetmeniz mümkündür. Eklentilerin nalı kuru zaman tünelinden kurtulmak konusuna geçmeden son olarak zaman tünelinden çıkış diye bir şeyin kesin olarak mümkün olmadığını hatırlatalım. Sadece kendi bilgisayarınızda eski halini göreceksiniz. Bu nedenle zaman tüneli gösteren bir tarayıcıyı da bulundurmanız ve zaman tüneli gizlilik ayarlarını yapmanızı tavsiye ederiz.

Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kapatılır? Zaman Tünelinden Çıkış

Facebook zaman tünelini kapatmak için kullandığınız internet gezicisi programa bir eklenti kurmanız gerekmektedir. Aşağıda sizlerle bilinen web tarayıcıları için zaman tüneli çıkış eklentilerini paylaşacağız. Eklentileri indirerek tarayıcınıza kurunuz. Aynı tarayıcı ile Facebook sayfanıza girdiğinizde profilinizi zaman tüneli iptal olmuş hali ile göreceksiniz.

Facebook Zaman Tünelinden Çıkış Time Line Remove Nasıl Kapatılır?

Mozilla Firefox zaman tüneli iptal timeline remove eklentisi için http://www.timelineremove.com/download/TimeLineRemoveFF.xpi linkini tıklayınız. İndirdiğiniz uygulamayı firefox tarayıcıya eklenti ekle bölümünde ekleyiniz.

Chroem zaman tüneli iptal timeline remove eklentisi için http://www.timelineremove.com/download/TimeLineRemove.crx linkine tıklayarak indirdiğiniz uygulamayı Chrome tarayıcınıza eklenti ekle bölümünden ekleyiniz.

İnternet Explorer zaman tüneli iptal timeline remove eklentisi için https://timlineremove.googlecode.com/files/TimeLineRemove-0.5.zip linkine tıklayarak indirdiğiniz uygulamayı Explorer tarayıcınıza ekleyiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir