2012 Söz Nişan Yüzükleri Modelleri FiyatlarıYeni yılın girmesi ile birlikte birçok takı firması yeni yıl modellerini vitrinlerden alıcıları ile paylaşmaya başladı. 2012 nişan yüzükleri bu yılın en gözde takıları arasında yer alacak. Nişan yüzükleri 2012 yılında evlenecek çiftlerin yüzünü güldürecek gibi. 2012 söz yüzükleri ise geçmiş yıllara göre daha sade tasarımları ile dikkat çekiyor. Söz yüzükleri 2012 yılında fiyatları ile el yakıyor. Nikah yüzükleri ve altın yüzük fiyatları 2012 yılında evlenecek çiftler için görücüye çıktı. Düğün öncesi çiftler bazen söz ve nişan dönemlerini geçirmeyi tercih ederken kimi zaman da söz sonrası direk nikah yapılıyor. Nişanlılığın aradan çıkarıldığı bu dönemde söz yüzük modelleri 2012 büyük önem arz ediyor. Yüzükler 2012 yılında bu nedenle biraz daha önem taşımakta. 2012 nişan yüzükleri modelleri bazı çiftlerin nişan masraflarından kaçmak için bu evreyi aradan çıkarmayı tercih etmesinden dolayı nişan yüzüğü fiyatları 2012 yılında biraz daha cazip oldu. 2012 altın yüzük modelleri ise bu yıl yine tüm şıklı ve zarafeti altının o asaleti ile birleştirmeyi başarıyor.

2012 Söz Nişan Yüzükleri

Nişan yüzükleri söz yüzükleri arasındaki bu rekabet geçmişte daha az önem taşıyan söz yüzüklerinin tasarımlarının ve kalitesinin de artmasını sağladı. Nişan yüzüğüne olan talebin azalması ile üreticiler söz yüzüklerinden olan kazançlarını amorti etmek için bu yola başvuruyor. Söz yüzüğü fiyatları 2012 yılında bu sebeple çiftleri üzebilir. 2012 model söz yüzükleri çeşitleri isegeçmiş yıllara göre çok daha fazla sayıda ve ölçekte aşıkların beğenisine sunuldu. 2012 söz yüzüğü alacak çiftler birbirinden çık ve farklı yüzük modeli ile karşılaşıyor. 2012 söz yüzükleri modelleri seçmekte bu nedenle biraz zorlanmak oldukça doğal. Büyük üreticicilerin, örneğin Atasay söz nişan yüzükleri, Atasay söz ve nişan yüzükleri modelleri de bu yılın çok konuşulacak tasarımları arasında olduğunu belirtmeden geçmemek gerekiyor. Söz ve nişan yüzükleri çeşitleri arasında büyük markaların tasarımlarının yanında yılın modasına göre şekillenmiş söz ve nişan yüzükleri modelleri de mutlu çiftlerin gözlerini kamaştıracak kadar güzel. Söz yüzüğü bu kadar anlam kazanmışken söz yüzüğü çeşitlerinin güdük kalması beklenemezdi. Bu yıl söz yüzükleri çeşitleri altın çağını yaşıyor desek abartı olmaz sanırım. Söz yüzükleri modelleri arasındaki çeşitlilik fiyatlarda da geçerli basit söz ve nişan yüzükleri modellerini 25 TL’ye almak mümkünken özel tasarımları 10 bin TL’ye kadar fiyatlara rastlamakta sizleri şaşırtmasın.

2012 Söz Nişan Yüzükleri Modelleri

Altın bilindiği gibi son yılların en yüksek rakamlarına ulaştı bu yıl. Altın söz yüzükleri fiyatları da bu durumdan etkilendi. 2012 söz nişan yüzük modelleri bu artıştan etkilenerek biraz sadeleşti. Altın yüzük modelleri, altının uçuk fiyatlarından dolayı tasarımdan ve işçilikten biraz kısmış gibi görünüyor. Atasay nişan yüzükleri, favori nişan yüzüğü modelleri, favori söz yüzüğü modelleri fiyatları da bu durumdan etkilenmeyen ve hala sevdiği için her ücreti ödeyebileceklere hitap eden modelleri müşterilerine sunuyor. Goldaş nişan yüzükleri de bu yılın en önde gelen ve adından en çok söz ettiren takı üreticilerinden oldu. Nikah yüzükleri modelleri özellikle büyük dikkat çeken firmanın nişan yüzüğü modelleri de büyük ilgi çekiyor.

2012 Söz Nişan Yüzükleri Fiyatları

Altın fiyatları için bu yıl sanırım en hareketli yıl oldu. Her altın mamulü gibi 2012 nişan yüzükleri de bundan en çok etkilenen takı eşyaları oldu. Altın fiyatlarındaki rekor artışlar 2012 nişan yüzükleri ve fiyatları içinde büyük artışların olduğu bir yıl oldu. 2012 söz yüzük modelleri artık nişan yüzüklerini andırmaya başlıyor. 2012 tek taş yüzük modelleri ise fiyatları ile cep yakıyor. Altın fiyatlarındaki anlık dalgalanmalar nedeni ile kalıcı bir fiyat tahmininde bulunmak çok güç. Söz yüzük fiyatları için tahmini olarak vereceğimiz fiyatların güncellenmeye ihtiyaçları olduğunu da hatırlatmamız gerekiyor.

Söz yüzüğü fiyatlarında bu yıl beyaz-sarı altın desenlerinin yanı sıra taş işlemeli görünümü kazandırılmış bu yüzük çifti dikkat çekiyor. Bu serinin yaklaşık fiyatı ise 1,180 TL civarında seyrediyor.

2012 Söz Nişan Yüzükleri Modelleri Fiyatları

Nişan yüzüğü fiyatlarında da bu yıl altın fiyatlarından kaynaklanan bir artış gözlemleniyor. Beyaz altın ağırlıklı bu yüzük modeli söz ve nişan için ideal bir model olarak kullanılabiliyor. Bu modellerin fiyatları ise 1000 TL civarında seyrediyor.

Alyans yüzük modelleri 2012 yılında cazibelerini korumaya devam ediyor. Değişik tasarıma sahip bu şık yüzükler söz yüzükleri ve nişan yüzükleri olarak kullanılabiliyor. 3 bin TL civarında bir fiyata sevdiğinize bu yüzükler ile bağlanmanız mümkün.

Bir önceki yazımız olan 2012 Pardesü Modelleri Çeşitleri Fiyatları başlıklı makalemizde 2012 model pardesü çeşitleri, 2012 model pardesü kap modelleri ve 2012 pardesü modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir