2012 Pardesü Modelleri Çeşitleri FiyatlarıTesettür modası da artık kendi adını duyurmuş ve kendi alanında bir ivme kazanmıştır. Tesettürlü olmak tek şekle ve tek renge mahkum olmak anlamına gelmiyor artık. Tesettür modasında artık çok şık ve birbirinden farklı modeller bulmak mümkün. Tesettürlü bayanların zevkine göre birbirinden güzel pardesüler vitrinleri süslüyor. 2012 Model pardesü çeşitleri için tesettürlü hanımların yoğun bir ilgisi olduğu görülüyor.

Yazlık bayan pardesü modelleri de kışın bu en zorlu şartlarının yaşandığı koşullarda dahi tesettürlü hanımların aklında duruyor. Özellikle kış aylarının bastırması ile birlikte tesettürlü hanımların olduğu kadar 2012 model pardesü çeşitleri kapalı giyinmeyen hanımlarında tercihi olmaya başladı. 2012 model pardesü kap modelleri bu yılın en renkli ve en zevkli çeşitlerini tesettürlü hanımların hizmetine sunuyor. 2012 pardesü modası geçen yıllara göre daha renkli ve daha dar kesimler ile farklı kalıpları barındırıyor. 2012 pardesü modelleri yakalara ve şal gibi sırtı kaplayan uzun yakalara yer vermesi ilk etapta göze batıyor. 2012 pardesüde moda bu yıl çok farklı renklerin girmesi ile iyice renklendi. Pardösü 2012 modelleri içinde hanımların tek renge olan mahkumiyetleri de son bulmuş oldu. Pardesü çeşitleri farklı ve çok değişik renklerde olduğu gibi kesim tarzları ile de bu yıla damgasını vuracak gibi görünüyor. Pardesü çeşitleri 2012 modasında öncü markalar özellikle uçuk mavi ve uçuk türkuaz renkler ile kabarık abartılı yakaları tercih etmiş gibi görünüyor.

Pardösü modası 2012 yılında da tesettürlü hanımların birden çok tercihte bulunması ve pardösü modelleri içinde diledikleri gibi tercihlere sahip olmalarında çok etkili olacak. Setrems pardesü çeşitleri 2012 yılının en çok tercih edilen modelleri oluyor. Setrems pardesü modelleri geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda kapalı giyinen kadınlar için ilk tercih oldu. Bu yıl pardösü modelleri 2012 yılına farklı kesimlerde ve kalıplarda girdi. Özellikle spor pardesü modelleri bu yıl daha fazla özgürlük sunmak ister gibi biraz daha havalı ve hafif kesimler tercih ediyor. Özellikle tekbir pardesü modelleri 2012 yılında bu akımın öncüleri oldular.

Kapalı bayanlar sizler için 2012 kemerli pardesü modelleri bununla da kalmıyor. Yandan bağlamalı fırfır yakalı bayan pardesüleri 2012 pardesü çeşitleri içinde yeni akım modanın öncüleri oldular. Pardesü seçimi yapacak bayanlar  2012 model pardesü çeşitleri içinde özellikle yeni görmeye başladığımız gri renkli cepli modellere yoğun ilgi gösteriyor.

Siyah modelli abiye bayan pardösü, 2012 model pardesü kap modelleri içinde en fazla ilgiyi hak eden modellerden birisi bence. Ancak taşınması için biraz cesaret istediğini de itiraf etmeli. 2012 pardesü modası yeni modelleri ile siyah üzeri desenli pardesü modeli bu yıl hemen her markanın üretimini yaptığı kalitesi, şıklığı ve rahatlığı ile bayanların gözdesi olacak. Ayrıca farklı ren çeşitleri 2012 pardesü modelleri arasında bu modelin tercih edilmesinde ayrıca etkili oluyor. 2012 pardesüde modası renklere de özgürlük getirmiş gibi görünüyor.

Deri her zamanki cazibesini koruyor. Pardesü 2012 modelleri içinde siyah deri pardesü çeşitlerinin en fazla ilgi göreni olmasına karşın fiyatları ve kullanımın yağışlı havalarda zor olması nedeni ile dikkat edilmesi gereken bir tür. Bütün güzelliği ve şık görünümü ile siyah uzun deri pardesü modeli, pardesü çeşitleri 2012 modasında da yine başköşedeki yerini koruyacak.

2012 Pardesü Modelleri Çeşitleri Fiyatları

Pardesü modası 2012 yılında renklerin özgürlüğüne kavuştuğu yıl oldu. Bu yıl yeni görmeye alıştığımız pardesü modelleri renklerde bir açılım yaptıysa da kemer, kemer tokası ve yakalarda bir nostalji havası seziyoruz. Setrems pardesü çeşitlerinde bu akımı oldukça yoğun bir biçimde hissetmek mümkün. Krem renkli büyük düğmeli setrems pardesü, farklı pardösü seçimi yapacak olan bayanlara özel bir zevk sunuyor. Kemerli bayan pardösü modelleri 2012 yılının yine en gözde tercihlerinden. Spor pardesü modelleri arasında da yeni renkler ve iri düğmeler ile farklı kemer tokları büyük ilgi çekiyor. Tekbir pardesü modelleri 2012 sportif olduğu kadarda ağır görünümlü pardösü isteyenler için yakalı kemerli modeli tavsiye edebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir