2012 Kış Çocuk Giyim Modelleri Çeşitleri ve FiyatlarıArtık moda dünyasında her yaşa ve her mevsime göre farklı bir koleksiyon var. Eskiden olduğu gibi bir numara büyük alalım gelecek yılda giyer demek çocuk giyiminde artık mümkün değil. 2012 kış çocuk giyim modelleri çeşitleri ve fiyatları ile karşınızdayız. Çocuk giyiminde de artık markaların farklı koleksiyonlar ve modelleri bulunuyor. 2012 kış çocuk giyim koleksiyonu bu bakımdan oldukça zengin. Soğuk havaların yaşandığı günümüzde çocuk giyim kış koleksiyonu minikleri soğuktan koruduğu kadar şıklıklarına da önem veriyor. Kış çocuk giyim koleksiyonu 2012 yılının bu soğuk günlerinde çocukların sağlıkları kadar şıklıklarını da ön plana çıkarıyor. Yeni yıla özel harika çocuk giyim modelleri ile anne ve babalar kış aylarının kendini şiddetle gösterdiği bu son günlerde çocuklarınızı sıcacık tutacak bu birbirinden şık ve bir o kadarda renkli çocuk koleksiyonu sizlere yardımcı olacak. 2012 yılına özel çocuk giyim modelleri renkli cıvıl cıvıl tasarımlarla göze hitap ediyor. 2012 kış çocuk giysileri her yaşa ve her cinsiyete göre farklı tasarımlar ile yine çok zengin, çok renkli… Tüm markaların kışlık çocuk kıyafetleri bu sezonda çocuklarınızın sağlığı kadar modaya uyumuna da dikkat çekiyor. Artık güzel görünmenin ve şıklığın bir yaşı yok gibi. Çocuklarının sağlıkları kadar dış görünümüne de dikkat eden ebeveynler için kış çocuk giyim modelleri seçim konusunda biraz yardımcı olacak. Zira 2012 erkek çocuk giyimi modelleri ve 2012 kız çocuk giyim modelleri o kadar renkli ve o kadar çeşitli ki seçim yaparken biraz zorlanabilirsiniz.  Geçmişte olduğu gibi 2012 çocuk modası da renklerin ve farklı tasarımların en uç örneklerini sunuyor. Modanın her alanında olduğu gibi çocuk kıyafetleri 2012 yılında gelişen trendlere uydu. Her zaman olduğu gibi çocuk giyim 2012 modasında da çizgi film karakterleri kıyafetlerin en belirgin misafirleri oldu. Bütün ünlü markaların ürünlerinde sevilen karakterleri Mickey Mouse, Minnie Mouse, Goofy, Donald Duck ve Daisy Duck gibi sevilen kahramanların süslediği yeni bir koleksiyon karşımızda. 2012 çocuk giyimi hem miniklerin hem de anne ve babaların beğenisine sunulmuş bulunuyor.

Çizgi kahramanların baskın etkisi çocuk kıyafet resimleri üzerindeki etkisini görüyorsunuz. 2012 kız çocuk giyim modası ise biraz daha olgun çizgileri yansıtıyor. 2012 kış çocuk giysileri arasında yünlülerin ve kalın örgülerin klasik desenler ve çok renkli tasarımları dikkat çekiyor.

2012 Kış Çocuk Giyim Modelleri Çeşitleri ve Fiyatları

Kız çocuk yaz modelleri ise beyaz rengin hakimiyetinde görünüyor. Disney’in sihirli etkisi adidas çocuk koleksiyonu tişört  ve pantolonların üzerindeki Mickey Mouse düğmeleri ve yine Mickey Mouse’lu fermuar detayları koleksiyona bir zenginlik katıyor. Erkek çocuk tekstil ürünlerinde Mickey Mouse, kız çocuk tekstil ürünlerinde ise Minnie Mouse karakteri kullanılmış. Çizgi karakterlerin şapkalar ve pamuklu çoraplar gibi en uç aksesuarlara kadar yansıdığını görüyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2012 Hamile Kıyafetleri Modelleri Çeşitleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2012 hamile abiye, 2012 hamile abiye modelleri ve 2012 hamile elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir