2012 En Güzel Gelinlik Modelleri Çeşitleri ve FiyatlarıGenç kızların en büyük rüyalarından birisidir beyaz gelinlik giydikleri gün… Onlar için apayrı bir anlamı vardır. Bu nedenle gelinlik çok önemlidir. İnsanın hayatının en özel gününde giydiği bu aksesuar yıllarca arşivlerde, fotoğraflarda saklanacak ve bakılacaktı. Bu yüzden o gün çok şık ve moda bir gelinlik giymiş olmak çok önemli. En güzel gelinlik modelleri her dönem genç kızların sahip olmak istedikleri, en mutlu günlerini içinde geçirmek istedikler gelinlikle olmuştur. En güzel gelinlikler 2012 yılında da günün modasına ve akımlarına göre tasarlandı ve görücüye çıktı. Bu yılın gelinleri içi en güzel gelinlikler vitrinde ki yerlerini aldılar bile… 2012 yılının en güzel gelinlerini ve detaylarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Her dönem en güzel gelinlik modelleri sosyete düğünlerinde ve tanınmış kişilerin düğünlerinde karşımıza çıkar.  Bu yılın en yeni gelinlik modelleri arasında tabi ki İngiltere kraliyet ailesine gelin giden Kate Midleton’un gelinliği giydiği özel tasarım oldu. 2012 gelinlik modelleri klasik modeller üzerinde gelin adaylarının isteklerine göre yapıla değişiklikler ile de zenginleştirilebiliyor. Her dönemin modası olan askılı gelinlik modelleri bu yılda çok moda… Gelinlik denince tabi ki vazgeçilemeyen bir çeşitte dantelli gelinlik modelleri oluyor. Bu yılın modasında biraz sadelik öne çıksa da gelinlik modelleri üzerinde dantel işlemeleri öne çıkıyor. Gelinlerin tercihleri arasında başta gelen kabarık gelinlik modelleri bu yılda tercihler arasında yer alıyor. Ancak 2012 yılı sade gelinlik modelleri için altın yıl olacak diyebiliriz. Örnek düğünlerde de gelinlerin tercihi genellikle bu yönde oluyor. İddialı gelinlerin seçimi olan straplez gelinlik modelleri ise vitrindeki yerini koruyor. 2012 gelinlik fiyatları ise her dönem olduğu gibi yine biraz yüksek gibi… Yine de gelin adayları basit modelleri ufak rötuşlarla istedikleri hale daha ekonomik bir biçimde dönüştürebiliyor.

2012 En Güzel Gelinlik Modelleri Çeşitleri ve Fiyatları

2012 yılının bu ilk günleri ile birlikte gelinlik modelleri görücüye çıkmaya başladı. Gelinlik üreticisi firmalar ön koleksiyonları ile birlikte tüm ürünlerini gelin adaylarının beğenisine sunuyorlar. Henüz düğün mevsimine çok olmasına rağmen 2012’nin en güzel gelinliklerini vitrinlerde görmeye başladık bile.

Yeni yılda gelinlik tercihini kabarık modellerden yana kullanacak gelinler için 2012 yılı modelleri içinde en güzel gelinliklere kabarık modeller uygulanabiliyor. En güzel gelinlik modellerine kabarık etek ve dantel kombinasyonunun yoğun olarak kullanılan modellerden birisini mutlaka beğeneceksiniz. Yeni yılın en yeni gelinlik modelleri ve tüm bu modellerin özel dikimini en ekonomik fiyatlarla yapılabiliyor.

2012 gelinlik modellerinde sadelik önde geliyor demiştik. Ancak bu sade modellere de özel eklemeler ile kabarık gelinlik modelleri elde etmek mümkün. Tercihini bu yönde kullanan gelinler için sade modellerden birisi bu halde dönüştürülebilir.

Askılı gelinlik modelleri bu yılın en revaçta modelleri arsında yer alıyor. Gelinlikleri gövdelerine ince yaprak modelli işlemeler gelinliğe muazzam bir güzellik katabiliyor.  Dantelli gelinlik modellerinde ise etekte aralıklar verilerek yapılmış alta doğru genişleyen pilelerin zarafetinize zarafet katacağı kesin.

Bir önceki yazımız olan 2012 Yılı En Şık Abiye Çanta Modelleri Çeşitleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2012 abiye çanta modelleri, 2012 çanta modası ve 2012 gece çantası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir