2012 Ayakkabı Modelleri FiyatlarıZarafetin ve şıklığın göstergelerinden birisi de ayakkabıdır. Özellikle kış aylarında ayakkabının giyimdeki yeri gittikçe artar. Ayakkabı modelleri bu nedenle yılın modasına uygun olarak değişir. Ayakkabı fiyatları da her yıl el yakan rakamlara ulaşabilir. 2012 ayakkabı modelleri bu yılın modasına uygun olarak gelişip şekillenmiş görünüyor. 2012 ayakkabı fiyatları açısından nispeten olumlu bir yıl diyebiliriz. 2012 ayakkabı modası yine geçtiğimiz yıldan büyük farklılık göstermiyor. Geçen yıl moda olan ayakkabılar özellikle bayanlar için bu yıl da yeni trend ayakkabı modası olarak devam edecek.

Geçtiğimiz yılın ayakkabı modası 2012 yılında da hangi model ayakkabıların daha trend olacağı konusunda fikir veriyor. Geçmiş yıllarda daha hızlı bir değişim gösteren ayakkabı modelleri bu yıl geçen yıldan çok farklı çizgiler taşımıyor. Ancak bu 2012 yılında herşey aynı kalacak demek olmuyor tabi. 2012 ayakkabı modelleri ve ayakkabı fiyatları da güncellenecek. Küçük değişiklikler ile yeni yılda da geçen yılın tasarımlarının benzerlerini daha uzun srüe göreceğiz gibi geliyor.  2012 ayakkabı modellerine dikkat ettiğimizde ilk değişiklik olarak karşımıza renkler çıkıyor. 2012 yılında çivit mavisi, pudra rengi, açık parlak yeşil, mat pembe, gri gibi marjinal renkleri alışık olmadığımız biçimde ayakkabılarda görüyoruz. 2012 ayakkabı modası kendisini renkler üzerinden gösteriyor diyebiliriz. Tercihlerimizi yaparken ayakkabı fiyatları kadar bu renklerde belirleyici olacak gibi görünüyor. 2012 yılı giyim modasında dantelli elbiseler çok moda oldu. Öyleki danteller kendilerine kot şortlara kadar yer buldu. 2012 trend ayakkabı modasında dantelin bu baskın etkisini görüyoruz. 2012 yılında ayakkabıları diğer yıllardan ayıran başlıca özellik dantelin ayakkabıda da kullanılmaya başlaması olacak gibi görünüyor.

Dominare 2012 yılında yine bootie’ler oldukça sık görmeye devam edeceğimiz modellerin başında geliyor. Bootie Dominare firması bu modeli 160 TL gibi bir fiyata pazara sunmuş bulunuyor. Ayakkabı fiyatları açısından bu fiyat modeline göre oldukça cazip denebilir.  Bu modelin Dominare markası altındaki ismi Mrj Siyah Bootie olarak tanımlanıyor. Ancak farklı firmaların bu model ayakkabıları mevcut… Bambi, tasarım bakımından hiçbir fark olmayan aynı model ayakkabıyı 120 TL’den satışa sunuyor.

2012 ayakkabı modasında farklı renkleri göreceğimizi söylemiştik. En alışılmadık ren olarak karşımıza mat pembe çıkıyor. Pembe babetleri geçen yıldan da nadiren görüyorduk. Mat pempe babetler bu yıl sık tercih edilecek babetler olacak gibi duruyor. Zaten kadınlar için artık parlak renkler her bakımdan demode oluyor. Örneğin makyaj yaparken dahi parlak renkler çok tercih edilmiyor. Mat rujlar ve allıklar daha çok kullanılmaya başlandı. Bu durum 2012 ayakkabı modasında da kendisini göstermiş gibi duruyor. Bambi babet ayakkabılarda mat pembe gibi birçok renk seçeneği ile bulabileceğiniz babetlere 90 TL’ye alıcı buluyor.

Mat kırmızı babet Kaktüs firması tarafından üretiliyor. Bu rengi başka yerlerde bulmak biraz zor bir iş maalesef… Kırmız mat babetler de 70TL’den pazara çıkmışlar. Babetlerde 2012 yılı ayakkabı modasında kırmızı ve tonları oldukça moda olacak. Bunun için 2012 yılı ayakkabı modasında kırmızı çok görülecek diyebiliriz.

Türkiye şartlarında oldukça kullanışlı olan bir diğer marka da Arow Unita ayakkabı markası. 2012 ayakkabı modelleri içinde bu markanın tasarımları da oldukça tercih ediliyor. Özellikle ayakkabı fiyatları açısından makul seçenekler sunan firma Türkiye’de sık tercih edilen ayabbı markalarından biri haline geldi. Arow’un Unita modeli fiyonklar bu sene yine moda olmaya devam ediyor. Fiyatı 80 TL olan bu model yüksek topuklarla dikkat çekiyor.

2012 Ayakkabı Modelleri Fiyatları

Süet ayakkabı modası hiç geçmeyen ve eskimeyen tarzlardandır. Her dönem ve her moda da yerini koruyan siyah suet botlar 2012 yılı trend ayakkabı modasında da yerini alıyor. Giyim alanlarının çok geniş olması da bu ayakkabıların tercih edilmesinde çok etkili oluyor. Siyah süet topuklu botlar 2011′de olduğu gibi 2012′de moda olmaya devam edecekler.  Hemen her kıyafet ile rahatça kullanılan bu ayakkabıların fit kesim kot ile giymekte mümkün. Fiyatı 120 TL’den satışa sunulan Kaktüs firması siyah süet botlarının çok farklı modelleri bulunmakta. Ancak daha uygun fiyatlara başka marka siyah süet botlar bulmakta mümkün. Hemen her üretici bu modellerden üretiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir